Erkekcom – E-Dergi

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler 2019

Kredi Kartı ile Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler 2019

Kripto paralarla tanışan çoğu kullanıcı ilk önce; Kredi kartı ile Nasıl Bitcoin Alabilirim? PayPal Kullanarak Bitcoin Satın Almak Mümkün Mü? gibi soruların cevaplarını merak ederler. Bu nedenle de ilk başta daha kolay yol olan kredi kartı veya PayPal gibi araçlarla yönelirler. Ancak tam olarak nereden ve nasıl alınacağı konusunda çoğu zaman kafa karışıklığı yaşarlar. Bu nedenle kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilecek en iyi siteleri sizler için değerlendiriyoruz.

Cex.io

2013 yılında kurulan Cex.io, günümüzde milyonlarca kullanıcısı tarafından güvenilen ve çok işlevli bir kripto para işlem platformu haline geldi. Bitcoin ve kripto para alım hizmetlerine aracılık eden Cex.io, yaptığı son geliştirmelerle kredi kartı ile Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi kripto paraları satın almayı kolaylaştırdı.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 10,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor.

Site içerisinde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, ZEC ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ