Erkekcom – E-Dergi

2019’da Evinizde Renklere Yer Açın

Yeni yılda popüler olacak renkler açıklandı. Mimar Figen Erdağ Demircan, 2019’da evlerde yoğun olarak mavi, parlak gri ve toprak tonlarının hakim olacağını söyledi.

2019’da Evinizde Renklere Yer Açın

DOĞAYI KUCAKLAYIN

Özellikle iç mekanlarda mavinin her tonuna rastlayabilirsiniz. Mavinin tonları kontrast renklerle kullanılabilecek. Bunun yanı sıra parlak gri ve toprak tonları da 2019’un popüler renkleri arasında yer alacak. Özellikle sonbaharda karşımıza çıkan şarap rengi 2019’da da özellikle iç mekanları süsleyecek. Toprak tonlarının yükselişi devam ederken, en popüler renk mavi dışında yeşil de göz önünde olacak.

Bol yapraklı bir ormanın yeşil tonları ile okyanusun en derin mavisini bir araya getirmeyi düşünebilirsiniz. Doğal ahşap 2019’da evlerde bolca yer alacak. Doğal ahşap neredeyse bütün renklerle yakıştığından evinizi dekore etmek veya küçük dokunuşlarla 2019 trendlerini yakalamak hiç de zor olmayacak.

İKİ RENK KULLANMAYI UNUTUN

İki renkli mutfak ve banyolar bu yıl rafa kalkıyor. Örneğin kırmızı-siyah; siyah-beyaz. 2019’da bunun yerine örneğin; iki ton mavi ve bir ton yeşil kullanılacak. Bu tip hafif geçişlerle uyum ve denge yakalanabilecek.

GEOMETRİK DESENLER

2019’da geometrik desenler ön planda olacak. Duvarlardan mobilyalara, tablolardan aynalara bu desen hep bizimle olacak. Geometrik desenli bir battaniye ya da birkaç kırlent ile siz de evinize küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

Yayın tarihi: 16.11.2018
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
erkek haberleri