Erkekcom – E-Dergi

‘Kripto Para Ekosistemi 5 Yıl İçinde 1 Milyar Kişiye Ulaşacak’

‘Kripto Para Ekosistemi 5 Yıl İçinde 1 Milyar Kişiye Ulaşacak’

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kripto para ekosisteminde yer alan mevcut 40 milyon kişinin 5 yıl içerisinde 1 milyara ulaşacağını düşünüyor.

Brian Armstrong, TechCrunch’a verdiği röportajda, kripto ekosisteminin ve toplam dijital para miktarının önemli ölçüde artacağını ve büyümenin kendi paralarını geliştiren ticari kuruluşlara dayandığını öngördüğünü söyledi. 

Kripto paraların alernatif bir yatırım sistemi olarak birlikte işleyeceğini belirteren Armstrong, yönetmelik hususunu, vizyonunu gerçekleştirebilmek için gerekli olan hayati faktörlerden biri olarak değerlendiriyor.

Armstrong, kripto paralarının çoğunluğunun menkul kıymet olarak tanınıp tanınmayacağının henüz belli olmadığını ve Coinbase olarak, bu paraların önemli bir kısmının menkul kıymet olacağını hissettiğini söyledi. Armstrong ayrıca Coinbase’in birkaç yıl içerisinde yüzlerce, uzak gelecekte ise milyonlarca kripto paraya ev sahipliği yapabileceğini açıkladı.

Coinbase, kısa süre önce Birleşik Krallık Pound’u için dört kripto para birimini daha satışa çıkaracağını duyurdu. İngiliz müşteriler artık Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH) ve mevcut Bitcoin (BTC) alım satımı yapabilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ