Erkekcom – E-Dergi

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımı Eylül 2018

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alımı Eylül 2018
  • Genel
  • 13 Eylül 2018
  • 0 YORUM
  • 126 KEZ OKUNDU

İş Bankası personel alımı ilanlarına devam ediyor. Bu kez müfettiş yardımcısı pozisyonu için bir iş ilanı yayımlandı. 

Bankanın internet adresinden yayımlanan duyuruda Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin ve bankaya bağlı kuruluşların denetiminde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcıları alınacağı belirtildi.İş Bankası memur alımı için adayların İngilizce, Almanca ya da Fransızca dillerinden birini çok iyi bilmeleri gerekiyor. 

İngilizce için TOEFL’dan 85 puan almış olmak şartı yer alıyor. Almanca ve Fransızca için ise Goethe Üniversitesi ile Fransa Milli Eğitim Bakanlığı sınavlarından istenen puanların alınması gerekecek.Adayların sınav tarihinde 30 yaşını bitirmemiş olmaları gerekecek. Bu kapsamda 11 Kasım 1988 veya sonrasındaki bir tarihte doğmuş olmak gerekiyor. 

Erkek adaylar için askerliği yapmış ya da erteletmiş olmak şartı belirtildi.Öğrenim şartı lisans mezuniyeti olarak ifade ediliyor. Başvuru kılavuzunda yer alan onlarca bölümden birinden lisans düzeyinde mezun olan adaylar, bu şartı sağlamış olacak.İş Bankası personel alımı başvuruları 10 Eylül ile 30 Ekim 2018 tarihleri arasında alınacak. 

Başvurular bankanın internet adresinden kabul edilecek. Başvuruların ardından sınavın ilk aşaması 11 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. 

İş ilanı için TIKLAYINIZ. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ