Erkekcom – E-Dergi

İş Bankası Güvenlik Personel Alımı Başvuru Şartları

İş Bankası Güvenlik Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye İş Bankası güvenlik görevlisi personel alımı başvuruları başladı. Banka tarafından yayımlanan iş ilanı kapsamında İş Bankası’nın İstanbul ilinde yer alan şubelerine ve genel müdürlük birimlerine güvenlik görevlisi alınacak. Banka güvenlik alımı için başvuru şartlarına ve diğer bazı detaylara haberimizde ulaşabilirsiniz.

Genel başvuru şartları Türk vatandaşı olmak, Türkiye genelinde görev yapmaya engel sağlık durumu olmamak gibi hususlar şeklinde belirtildi. Banka personel alımı için yalnızca erkek adaylar başvuru yapabilecek.

Yaş şartı olarak 27 Eylül 1990 tarihinde ya da daha sonra doğmuş olma belirtildi. Başvuru broşürüne göre ayrıca en az lise mezunu olmak, askerlik görevini yapmış olmak şartları yer alıyor. Alımın yapılacağı İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak da başvuru şartları arasında yer aldı.

Güvenlik görevlisi alımına başvuracak adayların en az 27 Eylül 2019 tarihine kadar geçerliliği devam eden, silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmaları gerekiyor. Boy şartı ise en az 175 santimetre boyunda olmak şeklinde ifade edildi.

İş Bankası personel alımı başvuruları 21 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. Adayların bu tarihte saat 18:00’e kadar internet ortamından başvurularını tamamlamış olmaları gerekecek. Başvurular sadece İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecek. Başvuru geçerli bulunan adaylar daha sonra sınav aşamalarına çağrılacak. 

İş Bankası personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: İş Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuru Şartları

Erkekcom:  Rita Ora - Yat Gezisinden Bikinili Paparazzi Fotolar - Barcelona (19 Temmuz 2018)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ