Erkekcom – E-Dergi

Tik Tok nedir, nasıl kullanılır, özellikleri nelerdir? Tik Tok uygulaması nasıl indirilir?

Tik Tok nedir, nasıl kullanılır, özellikleri nelerdir? Tik Tok uygulaması nasıl indirilir?
En çok indirilen uygulama araştırmasına göre dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında Tik Tok yer alıyor. Tik Tok iPhone’larda en çok indirilen uygulamalar arasında yerini aldı. Peki ya Tik Tok nedir, nasıl kullanılır, özellikleri nelerdir? Tik Tok uygulaması nasıl indirilir? Tic Toc ya da TicToc olarak yazımları da bulunan uygulama hakkında tüm merak ettikleriniz erkekcom.com’da!
Tik Tok Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?
Tik Tok uygulaması Çin’de yoğun ilgi gören ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan bir müzik ve sosyal medya uygulaması. Tik Tok, iOS, Android ve Windows sürümü olan bir mesajlaşma servisi. Tik Tok ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları ya da aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabiliyorsunuz. Bu uygulama ile kısa klip çekimleri yapılabiliyor, müzik ve özel efektler kliplere eklenebiliyor ve özel içerikler ortaya koyulabiliyor. Çin’de ismi Douyin olarak da bilinen Tik Tok’ın bugüne kadar iPhone’lara indirilme rakamı ise 45 milyonu aşmış durumda.
Dünyanın En Çok İndirilen Diğer Uygulamaları
Google Maps
iQiyi
QQ
WeChat
Facebook
Instagram
Messenger
Whatsapp
YouTube
Tik Tok Uygulaması Nasıl İndirilir?
Tik Tok uygulaması hemen hemen her telefonda ve bilgisayarda kullanılabiliyor. Ayrıca ücretsiz olarak indirilebiliyor.
Tik Tok Uygulamasının Özellikleri Neler?
Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma gibi seçenekler de bulunuyor. Uygulamaya yakında eklenecek bir özellik olan Sticker ile sevdiklerinizle bu tip paylaşımlar da yapabileceksiniz. Tik Tok‘ın ilginç bir özelliği ise Kulüp kurabilme. Bu sayede kullanıcılar bu kulüplere katılabiliyor ya da kendi kulüplerini kurabiliyorlar. Kulüplerde sadece sohbet değil aynı zamanda paylaşım ya da güncel konuları yorumlayabiliyorsunuz. Kulüplere ek olarak birden fazla arkadaşınızla Tik Tok üzerinden de mesajlaşabiliyorsunuz. Bu sayede tek bir mesajı bütün bir grup görüyor ve hepsiyle aynı anda paylaşımda bulunabiliyorsunuz.
Ücretsiz bir uygulama olan Tik Tok ile bilgisayar ve akıllı telefon arasında dosya transferi de yapılabiliyor. Yani kendi dosyalarınızı bilgisayar ya da telefon arasında paylaştırabiliyorsunuz. Tik Tok benzerlerinden farklı olarak Windows işletim sistemi üzerinde de çalışan bir yazılıma sahip. Bu sayede cep telefonu ile bilgisayar arasında dosya alış verişi yapılabiliyor. Bu da benzer servislerle bulunmayan bir özellik. Android, iOS ve Windows sürümü bulunan Tik Tok uygulaması ile arkadaşlarınızla iletişimde kalabilir ve dosya paylaşımında bulunabilirsiniz.
Tik Tok’ın Diğer Özellikleri:
-Bedava anlık mesajlaşma uygulaması
– Metin, fotoğraf, video ve diğer çeşitli içerikli gönderileri kullanarak birden fazla arkadaşınızla sohbet edin.
– Yüksek bağlantı kalitesiyle tüm dünyadaki arkadaşlarınızla sesli arama yapın.
– Profil fotoğraf albümü altında depolanan profil fotoğraflarını kullanarak Tik Tak’ın keyfini çıkartın.
– Arkadaş listenizi gizle, ekle, bul ve sil komutlarını kullanarak kolayca yönetin.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ