Erkekcom – E-Dergi

IOSToken (IOST) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

IOSToken (IOST) Nedir? Nasıl Satın Alınır?
IOSToken (IOST) Nedir?
IOS, çevrimiçi servis sağlayıcıları için altyapı oluşturmak amacıyla tasarlanmış bir platformdur. Yenilikçi bir platform olan IOS, yatay ölçeklenebilirlik sağlayan blok zinciri teknolojisini kullanmaktadır.

IOS kullanıcılara çok yüksek işlem çıktısı sunar. IOSToken platformu sayesinde çevrimiçi hizmetleri ve dijital ürünleri merkezi olmayan bir yöntem ile değiş tokuş edebilirsiniz. Öte yandan, geliştiricilerin çok sayıda kullanıcıyı destekleyebilen büyük ölçekli dApps uygulamaları oluşturmasına olanak tanır.

 IOStoken, fikir birliği yaklaşımı konusunda birçok yaratıcı yeniliği bünyesinde barındırıyor. Kripto geliştiricileri, güvenliği garanti altına alırken aynı zamanda sistemin çıktısını büyük ölçüde artırabiliyorlar. Bu yenilikler ile ön plana çıkan IOSToken gelecek vadeden kripto paralar arasında yerini almaya başladı.

Nasıl Satın Alınır?

Türkiye’de işlem yapan kripto döviz borsaları henüz IOST için işlem yapmıyor. İlk olarak Türkiye borsalarından Bitcoin satın almanız gerekiyor. Binance üzerinden IOST almak için rehberimize göz atabilirsiniz.

Erkekcom:  Kara Del Toro - #REVOLVE Ödülleri Töreni - Los Angeles (11 Şubat 2017)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ