Erkekcom – E-Dergi

NAV Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

NAV Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

NAV Coin Nedir?

Nav Coin, Bitcoin Core’nun en yeni sürümünün üzerine inşa edilmiş, yeni özellikler ve işlevler ile donatılmış merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Nav Coin, çevrimiçi ödemelerin düşük maliyetle basit bir şekilde yapılmasını mümkün kılmaktadır.
Sağlam bir temel üzerine inşa edilen Nav Coin, SegWit işlevselliğini ve gelişmiş gizlilik özellikleri ile donatılmış kullanımı kolay cüzdanları desteklemektedir.

NAV Coin Neyi Hedeflemektedir?

Blok zincirleri doğaları gereği herkese açık bir platformdur ve bu özellik blok tabanlı yazılımları günümüzde güçlü kılan en önemli faktördür. Nav Coin ağındaki tüm işlemler blok zincirine kaydedilir, böylece ağ üyeleri bu işlemleri doğrulayabilir. Bu sistemdeki temel problem gönderen ve alıcının adresinin herkese açık olması ve gönderen ile alıcı arasında bir ilişki oluşturmanın mümkün olmasıdır. Nav Coin herhangi bir merkezi veritabanına gerek duymadan gönderen ve alıcı arasındaki bağlantıyı ortadan kaldıran bir anonimleştirme sistemidir.
Nav Coin’in Navtech sistemi, kullanıcıların finansal gizliliklerini korumak için güçlü bir teknoloji kullanmaktadır. Platformun kullanımı kolaydır ve işlemler, gönderildikten sonra birkaç dakika içinde hedeflerine ulaşır. Bu basitliğin ardında, Navtech, alt zincir adı verilen ikincil bir blok zinciri kullanarak işlemlerin anonimliğini güçlendirmektedir. Hızlı onay ve sınır ötesi işlemler, Nav Coin’i modern uluslararası varlık transferleri için ideal bir araç hâline getirmektedir.
Nav Coin Temel Özellikler
İlginizi Çekebilir:  Fit erkek testi!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ