Erkekcom – E-Dergi

Facebook Paylaşımlarınızı Kaydedin!

Facebook Paylaşımlarınızı Kaydedin!
Facebook’da beğendiğiniz gönderileri sonradan bakabilmek için kaydetmek mümkün. Bu yazımızda Facebook paylaşımlarını nasıl kaydedebileceğinizi açıklayacağız.
Facebook’da gezinirken paylaşılan pek çok içeriği beğenebiliyoruz. Kimi zaman videoları, kimi zaman capsleri ve çok daha çeşitli içerikleri beğenebiliyoruz. Peki, beğendiğimiz içerikleri, öylece bakıp geçecek miyiz?
Tabi ki hayır! Facebook, beğendiğimiz paylaşımları kaydetmemize olanak sağlıyor. Bunu yapabilmek için ilk adımda Facebook oturumumuzu açıyoruz ve ana sayfada güzel içerikler aramaya başlıyoruz.

Kaydetme

Beğendiğimiz bir içerik bulduktan sora, paylaşımın hemen sol üst bölümünde yer alan butona tıklıyoruz. Daha sonra seçenekler arasındaki“…” içeriğini kaydet seçeneğine tıklıyoruz.
14-09/09/facebook-paylasimlari-kaydetme-2.png

Kaydedilen Paylaşımları Görüntüleme

Beğendiğimiz paylaşımları kaydettikten sonra görüntülemek için Facebook ana sayfasına geri dönüyoruz. Daha sonra sol menüde “Kaydedilenler”seçeneğine tıklayarak kaydettiğimiz paylaşımları görebiliyoruz.
14-09/09/facebook-paylasimlari-kaydetme-3.png

Kaydedilenler Menüsü

Kaydedilenler menüsünü açtığınızda basit bir panel bizleri karşılıyor. Özellikle Bağlantılar, Yerler gibi sekmelerin olması nedeniyle kullanım son derece kolaylaşıyor. Burada kaydettiğiniz içeriklere ulaşmanız son derece kolay.
14-09/09/facebook-paylasimlari-kaydetme-4.png
Gördüğünüz gibi beğendiğimiz Facebook Paylaşımlarını kaydetmeniz çok kolay.  Ancak öyle her paylaşımı da kaydetmemenizi öneririz. Çünkü çok fazla kaydedilen içerik nedeniyle eski paylaşımlara ulaşmanız mümkün olmayabilir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
erkek haberleri