Erkekcom – E-Dergi

Diş Estetiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Diş Estetiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Bir çoğumuzun da bildiği gibi kadınlar, yeni tanıştıkları bir erkeğin ne kadar bakımlı, özenli ve temiz olduklarını anlamak için ayakkabılarına, tırnaklarına ve en önemlisi dişlerine bakar. Böyle bir durumda daha öz güvenli ve rahat gülmek ve daha çekici görünmek istemez misiniz? 
Hayranı olduğunuz starları, artistleri kötü görünen dişlerle hayal edin bir kereliğine. Ne kadar korkunç değil mi? Sizin de sahip olmak istediğiniz sağlıklı, hoş ve çekici gülüş artık hayal değil.

Dişlerin sökülmesi veya küçültülmesi yoluyla haftalar süren ve acı veren işlemler mazide kaldı. Dişlerinizdeki sararmalar, renk değişiklikleri, kırıklar, şekil bozuklukları, ön diş çürükleri veya diş eti çekilmeleri ve daha bir çok problem diş estetiği ile daha kısa sürede, kendi dişleriniz zarar görmeden, acısız bir şekilde giderilebiliyor. Bu sorunların giderilmesi için kullanılan doğal görünümlü kompozit laminate veya porselen laminate uygulamalarıyla mükemmel bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Diş eti çekilmeleri veya asimetrik diş boyutları sorununu gidermede uygulanan pembe estetik ile aşırı görünen diş etleriniz düzeltilebilir. Diş estetiği öncesi ve sonrasına bir göz atın. Uzman ellerin dişlere nasıl güzel bir görünüm kazandırabildiğine şaşıracaksınız.
Teknoloji ilerliyor, tıp ilerliyor ve ortodonti sektörü tavan yaptı bu gelişmelerle. Artık her sorunun çok daha kolay bir çözümü var. Yaygın uygulama alanına sahip diş estetiği, her ilde ve bir çok merkezde alanında uzman diş hekimleri ustalıkla uygulayabiliyor. Siz de kayıtsız kalmayın bu gelişmelere, iyi görünmek herkesin hakkı. Bunun için çok fazla zaman, para veya çaba harcamanız gerekmiyor. Tüm şekil bozuklukları, renk değişiklikleri, çürükler, lekeler, kırıklar kısa bir zaman zarfında halledilebiliyor. Dikkat çekici, bembeyaz ışıltılı bir gülüşe çok kolay sahip olabilirsiniz. Yüzünüzün yapısına, dudak şeklinize, çene yapınıza ve sizin isteklerinize göre size en uygun doğal görünümlü diş estetiği size daha bambaşka bir yüz kazandıracak. Aynaya her baktığınızda somurtmak yerine, büyük bir gülümseme yerleşecek yüzünüze.

Erkekcom:  Rachel McAdams - 88. Geleneksel Akademi Ödülleri - Hollywood (28 Şubat 2016)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ