Erkekcom – E-Dergi

KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları yayınlandı!

KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları yayınlandı!

KPSS ortaöğretim sınav soru ve cevapları yayınlandı. 7 Ekim tarihinde yapılan KPSS sınavına katılan adaylar arayışa geçti. Peki KPSS ortaöğretim soru ve cevaplarına nereden ulaşılır? Peki KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM tarafından uygulanan KPSS sınavı soru ve cevapları adayların erişimine açıldı. Peki KPSS soru ve cevaplarına nasıl ulaşılır? İşte ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan o duyuru…
“DUYURU
(09 Ekim 2018)
2018-KPSS Ortaöğretim Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayımlandı
7 Ekim 2018 tarihinde uygulanan 2018-KPSS Ortaöğretim Temel Soru Kitapçığına,  sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 09 Ekim 2018 tarihinde saat 15.45’den itibaren erişilebilir. Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile soruların tamamına ulaşabilir.
2018-KPSS Ortaöğretim Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarı (% 10) aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.
Merkezimiz tarafından yapılan sınavlarda okuyucu yardımı alan görme engelli adaylara; şekil, grafik, tablo, resim gibi görsel verilerin yer aldığı sorular ile karmaşık ifade veren içeren sorular sorulmamaktadır.
2018-KPSS Ortaöğretim sınavında, yardımcılı görme engelli adaylara sorulmayan sorular (% 10) testlere göre aşağıda verilmiştir.
GENEL YETENEK: 10. ve 57. Sorular
GENEL KÜLTÜR: Bulunmamaktadır.
Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI”
KPSS SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLNACAK?
Sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 7 Ekim’de yapılan KPSS Ortaöğretim sınavının sonuçları ÖSYM 2018 sınav takvimine göre 8 Kasım Perşembe günü ilan edilecek. Adaylar sonuçlarını https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilecekler. Sonuçlar adreslere postalanmayacak.
Erkekcom:  Kimberley Garner - Paparazzi Fotolar - Londra (3 Ocak 2014)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ