Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Erkekcom – E-Dergi

İŞKUR,  Danışman Personel Alımı Yapacak 13 Eylül 2018

İŞKUR,  Danışman Personel Alımı Yapacak 13 Eylül 2018

Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından geçici koruma altındaki Suriyeli sığınmacılar ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi uygulama desteği için 13 danışman alımı yapılacak. İŞKUR personel alımı ilanları için tıklayınız.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR geçici koruma altındaki Suriyeli sığınmacılar ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi kapsamında 13 personel alımı yapılacak.

Mali Yönetim Danışmanı alımı için 2 kişi, Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı alımı için 2 kişi, Yazılım Analiz Danışmanı alımı için 1 kişi, Yazılım Geliştirme Danışmanı alımı için 3 kişi, Yazılım Test Danışmanı alımı için 1 kişi, Proje Uygulama Danışmanı alımı için 2 kişi, İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Danışmanı alımı için 1 kişi ve İletişim Danışmanı alımı için 1 kişi olmak üzere toplam 13 kişilik personel alımı yapılacak.

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışman alımı yapmaktadır.

Başvurular en geç 27 Eylül 2018 tarihi 23.59’a kadar ilan metninde yer alan elektronik posta adresine gönderilmesi gerekiyor. Elden belge teslimi için adres şu şekildedir: Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı, (Başkanlık Bürosu) Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle, Ankara olarak açıklandı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak: İŞKUR,  Danışman Personel Alımı Yapacak 13 Eylül 2018

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica