Erkekcom – E-Dergi

Erkeklerin Dayanamadığı 17 Şey

Erkeklerin Dayanamadığı 17 Şey

Bir kadın için seksi görünmek zorunluluk değildir belki ama bunu başarması aslında çok kolaydır. Cins- latif’in erkeklerin aklını başından alabilecek donanımı doğuştan gelir ancak bazı kadınlar bunu nerede ve ne zaman kullanacağını bilmez. İşte bu yazıda kadınların kolayca hayata geçirebilecekleri ve erkekleri çılgına çevirebilecekleri bazı küçük detayları listeledik.Dudaklarını hafifçe ısıran bir kadınKorkan ve heyecanlanan küçük çocukların da yaptığı bir hareket aslında. Karşınızdaki erkekte sevecenlik eğilimi yarattığı gibi aynı zamanda dudaklara da dikkat çeker.

Pürüzsüz bir cilt

Pürüzsüz bir cilde sahip bir kadından daha seksi bir şey yoktur. Taa Roma ve antik Mısır’da kadınların vücut tüylerini almaya başlamaları yeterince açıklayıcıdır sanırız. Bunu akıllarını kaçırdıkları için yapmıyorlardı herhalde.

Toplanmış Saçlar

Her şeyden önce bu tarz bir saç modeli hem işlevsel hem de çekicidir. Ayrıca boynunuzu ve kulaklarınızı da meydana çıkardığı için sizi daha hoş gösterir.

Sıradışı bir görünüm

Bir erkek sırf görünüşüyle bile olsa öne çıkmış bir kadınla iletişim kurmak için büyük bir istek duyar. Tarzı olan, yaratıcı ve farklı biri herkesin ilgisini çeker doğal olarak. Dövmeler veya mavi saçlar da konuşmaya başlamak için harika bir neden olabilir.

Bir kadın bir erkeğin gömleğini giydiğinde

Bir kadın bir erkeğin gömleğini giydiğinde “sana ait bir şeyi vücudumda hissetmek istiyorum” mesajını gönderir ve erkek de onun sadece gömlek olmadığını çok iyi anlar.

Omuzların üstünden geriye doğru bir bakış

Omuzların üzerinden anlamlı bir bakışın kelimelerle anlatılamayacak büyük bir sihir yarattığını söylemek yanlış olmaz. Reklam sektörünün en sık başvurduğu pozlardan biri olmasının da yeterince güçlü bir kanıt olacağını belirtelim.

Özgüven

Odaya giren ve güzelliğinin farkında olan bir kadın tüm erkeklerin dikkatini kaçınılmaz olarak kendine çekecektir. Özgüven ve bunun duruşa yansıması en çekici detaylardan biridir bir kadın için. Ancak aşırıya kaçmamak ve kibirli gibi görünmemek kaydıyla.

İlginizi Çekebilir:  Sara Sampaio - 2018 Victoria's Secret Defilesi Kulisten Kareler - New York (8 Kasım 2018)

Çıplak Omuzlar

Uygun bir dekolteden taşan kıvrımlı omuzlar erkekleri cezbeder ve sarılma hissi uyandırır. Bakımlı ve pürüzsüz omuzlar kadınlara karşı konulmaz bir cinsel çekicilikle beraber zarafet de katıyor.

Topuklularla düzgün yürümek

Bazı kadınlar topuklu ayakkabılardan nefret ederken kimi kadınlar da onlar olmadan bir gün dahi geçirmek istemezler. Erkeklerin bu konudaki eğilimleri ise elbetteki topuklu giyen kadınlara doğru. Eğer topuklu ayakkablarla erkeklerin aklını başından almak istiyorsanız bunların üzerinde düzgün yürümeye de alışmış olmalısınız. Aksi takdirde çekici değil “komik” olabilirsiniz.

Seksi bir ses tonu

Erkekler Marilyn Monroe gibi nefes kesici ses tonlarıyla adeta büyüleniyorlar. Çağdaşları, sarışın bombanın erkekleri sadece konuşarak bile Viagra gibi etkilediğini söylüyorlar.

Dolgun dudaklar

Dolgun ve parlak dudaklar kadın çekiciliğinin alamet-i farikası adeta. Dikkat edilmesi gereken nokta ise yerli yersiz dudak büzüp, itici görünmemek.

Zarafet

Zarafet kadına muhteşem bir denge getirir; cinselliği muhatabın gözüne sokmaz ama ne denli seksi olduğunu da vurgular. Zarafet, bir kadının davranış biçiminden, aksesuar seçimine kadar tüm imajıyla ilgilidir ve oldukça zor kazanılan bir özelliktir.

Spor giysileri

Dar spor giysileri kadının siluetine dikkat çektiği gibi hatları da toparlayarak artı puan yazıyor. Ayrıca atletik ve spora düşkün olmak erkeklerin çekici bulduğu bir özellik.

Çiller

Kadınları son derece dişi gösteren bu doğal mücevherler pek çok erkeğin akıllarını başlarından alır. Fakat maalesef kızlar, çilleri bir dezavantaj göz önüne alarak, sık sık onlardan kurtulmaya çalışıyorlar.

Doğal makyaj

Erkeklerin ezici çoğunluğu kat kat sürülmüş fondoten ve allıkların ardına gizlenmiş kadınları değil doğal güzelleri tercih ediyor. Sevgililerini makyajsız görmekten memnun olduklarını sık sık tekrar ediyor bu kesim. Bu durumda kadınlara da ince bir katmanla görünümü düzeltilmiş bir ciltle belli belirsiz çekilmiş bir rimelden sevgililerine bahsetmemek düşüyor.

İlginizi Çekebilir:  Erkeklerin Evlilikte Yaptığı 5 Hata

Gözlükler

Gözlükler çarpıcı bir cazibe ve aynı zamanda erkekleri çılgına çeviren bir erişilmezlik hissi verir karşı tarafa. Uygun bir mizansenle çıkarılan gözlükler ve camların üstünden hafif alaycı bakışlar pek çok erkeğin karşınızda bilinçlerini yitirmesine neden olabilir.

Samimi bir kahkaha veya gülümseme

Çoğu kadın, geniş bir gülümsemenin onu çirkin göstereceğinden korkuyor. Oysa gerçekte öyle değil: Bütün erkekler duygularını özgürce ve açıkça ifade eden kadınlara taparlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ