Erkekcom – E-Dergi

Devam filmlerinin en seksi 10 oyuncusu

Devam filmlerinin en seksi 10 oyuncusu

#10 – Elizabeth Olsen (GODZILLA)

Normalde onu çok sevdiğimizdenden  Lizzy ilk onda çok daha yüksek bir yere yerleştirmek isterdik, ancak Japon canavar filmi franchise’ının 2014’teki yeniden çekiminin cansız doğası öyle hayal kırıklığı yarattı ki bize yapacak pek bir şey kalmadı. Olsen, doğru projede olması ve iyi bir performans sergilemesi durumunda bir dahaki listede çok yukarıda olacaktır.

#9 – Sofia Boutella (THE MUMMY)

Hangi projede çıkarsa çıksın hepimizi heyecanlandıran bir dişi Sophia Boutella. İticiler kralı Tom Cruise tarafından beğenilip, projeye alınması bile gözardı edebiliyoruz bu sebeple. Film de çok büyük bir hayal kırıklığı yaratmadı aslında ancak böyle büyük bütçeli filmlerde özel efektler ve tanınmaz hale getiren makyajların ardında kaybolması yerine güzelliğinin vurgulandığı rollerde görmek isteriz kendisini.

#8 – Charlize Theron (MAD MAX: FURY ROAD)

Kraliçe Charlize proje seçimlerinde pek yanlış yapamaz. MAD MAX: FURY ROAD’da da her şeyi doğru yapıyor, diğer kadınları, tanımadığı bir adamı ve ağır koşullar altında yaşayan insanların geleceğini tek kolla kurtaran bir savaşçı kahraman olmak da gayet yakışmış Charlize’e. Mesele şu ki, canlandırdığı ürkütücü ve soğuk karakteri ile listeye almamıza rağmen çok yukarılara taşıyamıyoruz.

#7 – Julianna Guill (FRIDAY THE 13TH)

Guill, orijinal serinin yakaladığı inanılmaz başarıyı devam ettirmek isteyen 2009 yılı yapımı 13. Cuma filminde rol alarak hayatının en büyük sıçramasını yaptı. Ancak ne yazık ki orijinal hikayenin canına okunduğu berbat bir film ortaya çıkınca Guill ve muhteşem güzelliği de filmle beraber heba oldu gitti. Gene de 70’li yılların korku filmlerinin yeniden piyasaya sürülmesi açısından bir çabaydı ve Juliana Guill’in kıvrımlı, güzel hatlarının hakkını vermek için listemize alalım dedik.

#6 – Becky G (POWER RANGERS)

Yellow Ranger karakteri ile efsaneleşmiş olan Thuy Trang yerine yapılabilecek en iyi seçim Becky G olabilirdi. Kötü karakter Rita Repulsa olarak da seksi Eilzabeth Banks’i gördüğümüz bir film için şikayet edilebilecek pek fazla bir şey kalmıyor. Becky listemizin 6 numarası oluyor.

#5 – Kate Beckinsale (TOTAL RECALL)

Pek çoğumuz Kate’in muhteşem bir kadın olduğunda hemfikirdir sanırım. Ancak ne yazık ki rol yeteneği yok. Gerçekten yok. Çok güzel, kendi yatırımlarını başarı hikayesine çevirecek kadar akıllı, bakımlı, adeta hiç yaşlanmayan bir moda ikonu ve arzu objesi ama rol yeteneği kabiliyeti yok. Serinin ilk filminin yıldızı “genç” Sharon Stone ile karşılaştırdığımızda kazanma şansı hiç yok. Ama sizin için listenin tam ortasına koyuyoruz çünkü Kate’in burada olmasını istediğinizi biliyoruz.

#4 – Jessica Biel (TEXAS CHAINSAW MASSACRE)

Bu serinin devam filmleri hiçbir zaman 1974 yılında çekilen ilk filmin çıktığı kült mertebesine çıkamadı. Denediler, denediler, denediler ne zamanki Jessica Biel denen afet kovboy şapkası, göbeğini açıkta bırakan tişörtü ve bedenini sıkı sıkı saran kot pantalonuyla perdede arz-ı endam edinceye dek. Sinemanın en güzel kadınlarından biri olan Biel’e başka ağır toplar da eşlik edince ilk kez başarılı bir devam filmi çekilebilmiş oldu bu seriye.

#3 – Margot Robbie (THE LEGEND OF TARZAN)

Şahsi favorimiz Margot Robbie. Burada kendisi hakkında iltifatlarla bezeli tezahüratlar yerine objekif bir değerlendirme yapmak için kendimizi epey zorladık. SUICIDE SQUAD denen berbat filmi bile seyrettirecek kadar büyülü bir yaratık kendisi. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki gişeye hasılat bırakanların %75’i o paraya Robbie için kıydı. Elbette Tarzan karşısında Jane olarak da büyüleyici olacaktı.

#2 – Amy Adams (MAN OF STEEL)

Amy Adams herkesin üzerinde uzlaşabileceği klasik bir güzelliğe sahip olmayabilir ama muhteşem kavisli burnu, iri gözleri ve pürüzsüz beyazlıktaki cildiyle gerçekten havadaki elektriği arttıran bir cinsel cazibeye sahip. Süpermen de zaten bu güzelliğin karşısında eridi gitti. Serinin diğer lois Lane’leri Margot Kidder ve Kate Bosworth bile bu söylediklerimize katılacaktır büyük olasılıkla. 2 numara Amy Adams’a kutlu olsun!

#1 – Megan Fox (TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES)

İster sevin ister nefret edin isterseniz kayıtsız kalmaya çalışın ancak kesin olan bir şey var ki April ONeil’ı perdede resimdeki haliyle görünce herkesin bir kaç saniye dili tutuldu. Megan Fox’dan daha ateşli bir April olamayacağı zaten kesindi.
İlginizi Çekebilir:  Mars'ta ilk defa göl bulundu
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ